ZIMNÍ AKTIVITY

LETNÍ AKTIVITY

 

ZÁBAVA NA PENZIONU PRO HOSTY A UBYTOVANÉ

  • Herna pro děti
  • Herna s velkým kulečníkem
  • Herna stolního tenisu
  • Samostatné posezení 

Snídárna je oddělena od restaurační části, tak hosté penzionu mají své pohodlí.

Dále nabízíme výborná vína, ale také míchané koktejly. Herna nabízí kulečníkový stůl, šipky a stolní fotbálek.

KOUPÁNÍ

Přesně 21 km, respektive 24 km (asi 30 minut jízdy autem) z polské strany pod Sněžkou, leží horské městečko Karpacz… V něm se krom jiných zajímavostí (skandinávský kostel Wang) nachází v nově vybudovaných hotelech SANDRA a GOLEBIEWSKI dva nádherné aquaparky.

V aquaparku při hotelu SANDRA najdete plavecký 25-metrový bazén, bazén s vlnobitím, divokou řeku, vířivky vnitřní i venkovní, saunu, 4 tobogány pro větší děti, klouzačky pro menší děti, brouzdaliště a další atrakce…

Z Pomezek pojedete směr Kowary (asi 14 km), v Kowarech odbočíte na Karpacz. Při vjezdu do Karpacze odbočíte vlevo (směr kostel Wang) a asi po 1 km druhá možná odbočka vlevo k hotelu SANDRA.

Ve druhém vodním parku TROPIKANA při hotelu GOLEBIEWSKI otevřeném každý den od 9 hodin do 21 hodin za slušné ceny,  vybaví vás voňavými osuškami a vstoupíte do vodního parku neskutečných rozměrů. V ceně vstupného můžete využít 4 sauny (každá má svůj charakteristický rys) se zchlazením ve studené vodě nebo v ledové komoře se sněhem, dále posilovna, solná jeskyně, 8 vířivek celkem až pro 120 osob z různými koupelemi, 7 bazénů (s umělým vlnobitím, sportovní 25 m, s divokou řekou, s ledovou vodou…), dále dětské brouzdaliště s klouzačkami a pískovištěm, 3 tobogany a 1 trychtýř, venkovní bazény s dalšími atrakcemi.

K hotelu Golebiewski po vjezdu do Karpacze pokračujete až nahoru směr kostel Wang.

Baldův svět – Mladé Buky, koupaliště – Sejfy – Mladé Buky, koupaliště v Trutnově