Penzion a restaurace - Dolní Malá úpa č.p. 114

Restaurace

Součástí restaurace je severní a jižní terasa včetně dětského koutku, kde se spolehlivě zabaví vaše ratolesti a vy si tak vychutnáte své občerstvení. Můžete ochutnat polotmavou 13° z místního pivovaru Trautenberk či tradiční 12° Plzeň, či 11° Svijany. Pro milovníky kávy nebo čaje nabízíme kávu illy a sypané čaje balené v bavlně Ronnefeldt. Pro děti pak tradiční horské nápoje nepřeberného množství.

Součástí restaurace jsou je severní a jižní terasa plná sluníčka a krásných výhledů.

Pro veselou společnost je v objektu vinný sklípek s krbem a možností posedět do „ nevidim „ !

Otvírací doba

Po - Ne : od 11:00 hod do 23:00 hod a více

Přijďte ochutnat domácí kuchyni s krkonosškými specialitami

Jídla

• Naše restaurace nabízí tradiční domácí kuchyni s krkonošskými specialitami a domácími dezerty.
  • Denní menu hotových jídel
  • Minutková kuchyně
  • vegetariánská jídla
  • dětská menu

Nápoje

• Podáváme kávu illy a sypané čaje Ronnefeldt
    • Tradiční nealko nápoje- točená Kofola, malinovka
    • Bohatý výběr vín, především z jižní Moravy.
    • Domácí letní limonády

Čepujeme