Penzion a restaurace - Dolní Malá úpa č.p. 114

Online rezervace pokojů - DOČASNĚ MIMO PROVOZ ! VEŠKERÉ INFORMACE ZÍSKÁTE NA UVEDENÝCH TELEFONECH nebo jednoduše zašlete e-mail na sokoli.boudy@gmail.com. Děkujeme za pochopení.

Postup

• Online rezervace jsou dočasně mimo provoz. Veškeré informace ohledně ubytování poskytneme na telefonním čísle: +420 731 186 000, +420 724 621 234 nebo na e-mailu sokoli.boudy@gmail.com.

Podmínky

• Veškeré rezervace pobytu jsou závazné po uhrazení celé částky pobytu na náš účet, tyto informace jsou hostům zasílány e-mailem.
  • Při stornování pobytu 20 dní před rezervovaným termínem pobytu bude vrácena celá částka pobytu, při pozdějším stornu se částka pobytu nevrací, propadá.
  • Při předčasném odjezdu zákazníka, bude požadováno doplacení celého rezervovaného pobytu, ale je možné refundovat neodebranou stravu od následujícího stravovacího cyklu. Veškeré další informace jsou hostům poskytovány individuálně.

Bližší informace k rezervaci získáte na tel.
(+420) 731 186 000 nebo +420 724 621 234 nebo na e-mailu sokoli.boudy@gmail.com

Aplikace rezervování pokojů je dočasně nefunkční, prosím zašlete jednoduše e-mail na sokoli.boudy@gmail.com s detaily rezervace, děkujeme.